Thursday, 20 December 2018 10:45

طراحی سایت حرفه ای

(42 رای‌ها)

در حال خواندن این مقاله هستید احتمالاً به این دلیل که در جستجوی طراحی سایت حرفه ای می‌باشید و قصد راه اندازی سایت خود با بالاترین کیفیت ممکن را دارید. اما اصولاً به چه نوع سایتی حرفه‌ای گفته می‌شود و و چگونه می‌توانیم طراحی سایت خود را به صورت حرفه ای انجام دهیم.

طراحی سایت با توجه به گستردگی آن و در ارتباط بودن آن به مسائل مختلف، نیاز به تجربه و تخصص فراوان دارد. یک شرکت طراحی سایت حرفه ای علاوه بر آنکه وبسایت را مطابق با اصول و قواعد طراحی وب ایجاد می‌نماید، لازم است با سئو و بهینه سازی وب سایت، ایمن‌سازی سایت، تنظیمات هاستینگ و سرور، سازگاری وبسایت برای موبایل و مرورگرها و ابزارهای مختلف و سایر موارد این رشته آشنایی کامل داشته باشد. پشتیبانی وبسایت مهم تر از طراحی سایت می‌باشد و در صورتی که شرکت طراحی سایت تجربه و تخصص کافی برای رفع عیب سایت در زمان بروز مشکل را نداشته باشد، مالک وبسایت دچار ضررهای بسیاری از سمت وبسایت خود خواهد گردید.

سئوشیال نت یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت تهران می‌باشد و می‌تواند با توجه به تجربه خود انتخاب خوبی برای طراحی سایت حرفه ای شما باشد. در این مقاله برای شما نکات و مواردی که می‌بایست در طراحی سایت حرفه ای رعایت شود را معرفی می‌نماییم.

انتخاب نام دامنه حرفه‌ای

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت ثبت دامنه می‌باشد و در صورتی که نام دامنه به درستی انتخاب گردد تاثیر بسیار مثبتی در روند موفقیت وبسایت خواهد داشت. در حقیقت انتخاب نام دامنه مناسب و حرفه ای رسیدن به موفقیت را برای وبسایت ساده‌تر می‌سازد و پایه و اساس وبسایت را محکم می‌سازد. برای انتخاب نام دامنه مناسب و حرفه‌ای حتماً می‌بایست با متخصص سئو و بهینه سازی وبسایت مشورت نمایید تا بهترین نام دامنه به شما پیشنها گردد. در نتیجه بدون مشورت با سئو کار اقدام به ثبت دامنه برای وبسایت خود ننمایید.

هاست حرفه‌ای

هاست وبسایت تاثیر بسیاری در موفقیت وبسایت خواهد داشت و در صورتی که هاست با کیفیت مطلوبی تهیه نشود ممکن است تاثیر بسیار منفی در کسب و کار شرکت داشته باشد. هاست وبسایت می بایست سرعت مطلوبی داشته باشد و به درستی موارد پیکربندی و ایمن سازی در آن رعایت شده باشد. همچنین دقت نمایید از سرور معتبری هاستینگ خود را تهیه نمایید تا وبسایت شما دچار مشکل همسایه بد که باعث لطمه به سئو سایت می گردد نشود. در بین پکیج‌های شرکت‌های هاستینگ بهترین هاستینگ سرور اختصاصی می‌باشد که قیمت آن بسیار بالا است. پس از آن سرور مجازی گزینه مناسبی می‌باشد که قیمت آن به نسبت سرور اختصاصی مناسب‌تر است. در صورتی که بودجه شما به سرور اختصاصی و مجازی نمی‌رسد می‌توانید از سرورهای اشتراکی استفاده نمایید اما حتماً در مورد کیفیت آن دقت نمایید و در تهیه سرور از افراد با سابقه در زمینه وب و همچنین متخصص سئو مشورت لازم را بگیرید.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی قالب حرفه ای

امروزه سبک‌های جدید طراحی قالب مرسوم شده است که ثابت شده کاربر پسند تر از سایت‌های قبلی می‌باشند و رعایت آنها باعث تاثیر و حس بهتر در کاربران وبسایت می‌گردد.

طراحی سایت ریسپانسیو

سایت ریسپانسیو به نوعی وبسایت گفته می شود که خود را برای نمایش در سایزهای مختلف صفحه سازگار می‌نماید و برای رویت متون و مطالب وبسایت کاربر نیازی نیست در صفحه بزرگنمایی انجام دهد و یا از اسکرول چپ و راست استفاده نماید. با توجه به افزایش استفاده کنندگان از موبایل برای رویت وب سایت‌ها وجود نسخه موبایلی و ریسپانسیو سایت‌ها به امری ضروری تبدیل شده است. همچنین نسخه موبایلی یکی از فاکتورهای رنک دهی موتورهای جستجو نظیر گوگل می باشد، بنابراین یک سایت حرفه ای حتما می‌بایست نسخه موبایلی داشته باشد. طراحی سایت ریسپانسیو در حقیقت یکی از مهترین فاکتورها در طراحی سایت حرفه ای می باشد.

طراحی سایت سئو

امروزه با توجه به افزایش تعداد کاربرانی که از اینترنت برای خرید کالا و خدمات خود استفاده می‌نمایند رعایت اصول سئو در سایتها که باعث افزایش رتبه وبسایت در موتورهای جستجو می‌باشد بسیار ضروری می‌باشد. برای طراحی سایت سئو می‌بایست کد نویسی صفحات وب سایت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو باشد. برای آنکه سایتی سئو باشد حتماً می‌بایست اصول زیر در آنها رعایت شده باشد:

  • کد نویسی صفحات وب سایت به صورت دایوبیس باشد و در صفحه‌بندی وبسایت از جدول استفاده نشده باشد.
  • آدرس دهی صفحات وبسایت می‌بایست بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو باشد و نام صفحه می‌بایست معمولاً عنوان صفحه باشد.
  • عناوین وبسایت می‌بایست به درستی انتخاب شده باشد تا وبسایت بهترین رنک را در موتورهای جستجو داشته باشد. انتخاب عناوین صفحات حتماً می بایست زیر نظر متخصص سئو انجام گردد.

طراحی سایت حرفه ای

محتوای باکیفیت

یک وبسایت برای آنکه حرفه‌ای به نظر برسد، در کنار رعایت اصول و قواعد طراحی سایت می‌بایست محتوای خوب، کافی و با کیفیت داشته باشد تا کاربران پس از ورود به سایت با صفحه بی‌محتوا مواجه نگردد. در حقیقت یکی از مهترین مسائل در مورد موفقیت وبسایت ،وجود محتوای خوب و حرفه‌ای می‌باشد که این بخش بر عهده کارفرما است و می‌بایست مطالب خوب، مفید و با کیفیت در زمینه شغلی خود تهیه نماید.

بک لینک سازی برای وبسایت

در صورتی که بهترین وبسایت نیز طراحی گردد، در صورتی که وبسایت بک لینکی نداشته باشد ممکن است رتبه خوبی در موتورهای جستجو نگیرد. برای آنکه وبسایت رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد می بایست پس از راه اندازی وبسایت بک لینک سازی برای آن انجام گردد. بک لینک سازی به قرار دادن لینک وبسایت در سایتهای دیگر گفته می‌شود که این کار باید زیر نظر متخصص سئو و بهینه سازی وبسایت انجام گردد. زیرا بک لینک سازی غلط ممکن است به رتبه وبسایت در موتورهای جستجو زیان وارد آورد.

آخرین ویرایش در Thursday, 20 December 2018 11:37

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.