محبوب ترین مطالب

بیشترین امتیازها

  • مراحل طراحی حرفه ای وب سایت

  • SMO چیست ؟

  • Breadcrumb چیست ؟

  • کوتاه سازی و بهینه سازی آدرس URL صفحات

  • تاثیر هاست و سرور بر سئوی سایت

  • Anchor text چیست ؟

  • تاثیر طول عمر دامنه در سئو سایت

Monday, 04 February 2019 16:12

سئو سایت محلی - برگ برنده سئوی سایت شما

(6 رای‌ها)

سئو سایت محلی - برگ برنده کسب و کار شما

روز به روز که می گذرد ، رقابت و دعوا بر سر سئو سایت بین کسب و کارهای مختلف در حال افزایش است. تغیر مدل زندگی مردم و افزایش اقبال آن ها به موتورهای جست و جو مخصوصا گوگل ، سبب شده است که هر کسب و کاری به فکر طراحی سایت مناسب و سئو سایت بسیار خوب بیوفتد. در چنین کارزاری ، سئو سایت محلی می تواند بسیار لذت بخش باشد. هم اکنون که این مقاله در حال نگارش است ، بسیاری از کسب و کارهای فعال در بازار ایران اطلاعات زیادی درباره سئو سایت محلی ندارند. از این رو این یک فرصت طلایی است برای شما که در حال مطالعه این مقاله هستید. با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

 

منظور از سئو سایت محلی چیست؟

یک شرکت تولید گز را در اصفهان در نظر بگیرید و یا یک پاساژ فروش لباس در اصفهان. برای هر دو این شرکت ها ، بسیار مناسب خواهد بود که کسانی که در خدمات مرتبط با حوزه آن ها را سرچ می کنند در شهر اصفهان باشند ، زیرا دسترسی این جست و جو گران محلی به این شرکت و یا پاساژ بسیار راحت تر است. اگر بخواهیم خیلی ساده سئوی سایت محلی را تعریف کنیم : 

"فرآیندی است که به کسانی که به لحاظ جغرافیایی به کسب و کار شما نزدیک هستند ، کمک می کند راحت تر شما را در گوگل پیدا کنند "

در واقع گوگل با پیاده سازی این الگوریتم قصد دارد تا تجربه کاربری جست و جو گرانی که به دنبال نیاز خود در گوگل هستند را بهتر کند. طبیعتا اگر نتایج نمایش داده شده از شرکت های مرتبط با مواردی که شما سرچ کرده اید ، به لحاظ جغرافیایی به شما نزدیک باشند ، شما قادر خواهید بود که پس از توافق با یکی از شرکت های فوق ، با یک سفر درون شهری کوچک به شرکت مورد نظر دسترسی داشته باشید.

 

سئو سایت محلی یکه تازی می کند!

در ادامه این موضوع که گوگل به دنبال بهبود تجربه کاربری جست و جو گران خود است ، لوکیشن برای این موتور جستجو روز به روز مهم تر می شود. منظور ما از لوکیشن لزوما شهر نیست ، بلکه روی کلماتی مانند "رستوران در چهار راه ولیعصر " و یا "هتل در دربند" و . . . میتواند محله به محله تغیر کند. فرض کنید شخصی عبارت "رستوران در چهار راه ولیعصر " را در گوگل جست و جو می کند. پر واضح است که این شخص احتمالا یا الان در چهارراه ولی عصر است و یا قصد دارد به در فاصله زمانی مشخصی به آن جا برود. گوگل نیز نتایج مرتبط رستوران هایی که در حوالی چهار راه ولی عصر هستند را به این شخص نشان می دهد.

سئوی محلی, سئو سایت محلی, سئو محلی

نتایج سئو سایت محلی معمولا در بالای صفحه اول و نتایج طبیعی گوگل قرار می گیرد و این فرصت را به کسب و کارهای مختلف می دهد تا با بهینه سازی سایت خود با روش های اصولی و بین المللی ، برند کسب و کار خود را در جایگاه بسیار مناسبی به مشتریان هدف خود نمایش دهند.

اگر به دنبال افزایش بازدید سایت خود از طریق سئو سایت محلی هستید کافی است با مجموعه سئوشیال متخصص در انواع سئو سایت تماس حاصل فرمایید. 

 

 

 

آخرین ویرایش در Tuesday, 05 February 2019 12:13

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.