محبوب ترین مطالب

بیشترین امتیازها

  • مراحل طراحی حرفه ای وب سایت

  • SMO چیست ؟

  • Breadcrumb چیست ؟

  • کوتاه سازی و بهینه سازی آدرس URL صفحات

  • تاثیر هاست و سرور بر سئوی سایت

  • Anchor text چیست ؟

  • تاثیر طول عمر دامنه در سئو سایت

Sunday, 13 January 2019 13:46

سئوی تضمینی با گارانتی بازگشت وجه

(4 رای‌ها)

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که آیا سئو تضمینی ممکن است یا خیر؟ و شاید مقالات مختلفی درباره این موضوع خوانده باشید . اما در یک کلام باید بدانید که سئوی تضمینی ممکن و همه چیز به قدرت و تجربه تیم سئوی شما بر میگردد . کاری که ما در مجموعه سئو شیال انجام میدهیم ارائه خدمات تضمینی سئو سایت ها  به روش کاملا استاندارد و کلاه سفید است.  تضمین میکنیم که سایت شما را با رعایت قوانین سئو سفید ؛ مطابق الگوریتم های گوگل به صفحه اول گوگل  برسانیم. 

 

قرارداد رسمی سئو تضمینی سایت با گارانتی بازگشت وجه

انواع قرارداد سئوشیال

قرارداد سئو با ضمانت اجرا

ارائه گزارش دقیق و منظم از سئو سایت شما

در قرارداد سئو با ضمانت اجرا ؛ ابتدا سایت شما به صورت کاملا اختصاصی توسط متخصصین سئوی مجموعه سئوشیال تحلیل و آنالیز می شود.  دراین آنالیز علاوه بر تجربه کارشناسان سئوی ما از بهترین و معتبرترین ابزارهای مورد تایید گوگل برای برسی سایت شما استفاده می شود. در این مرحله تمام نقاط ضعف و قوت سایت شما مشخص شده و برای حل آن راهکارهای لازم ارائه می گردد .
بعد از ارائه گزارش اولیه با شما قرارداد سئو می بندیم ودر مدت یک ماه بعد از قرارداد کلیه اقدامات لازم برای بهینه سازی سایت شما انجام می شود و گزارش نهایی اقدامات صورت گرفته به صورت مستند به شما ارائه خواهد شد. ما به شما دو گزارش خواهیم داد یکی قبل از اجرای فرآیند سئو.
در این قرارداد ما اجرای فرآیند سئو را تضمین میکنیم و مجموعه سئوشیال تضمین می دهد که در بازه زمانی یک ماهه اجرای سئو سایت شما به طور کامل انجام شده باشد. در غیر این صورت کل هزینه شما عودت داده می شود.

کسب نتایج پایدار و امکان رشد سایت شما به صورت تضمینی

شاید شما نیاز به حل مشکل سئوی درون صفحه و ایرادات سئو سایت خود را داشته باشید و بخواهید در مدت زمان کمی این ایرادات برطرف شود تا سایت شما امکان رشد و پیشرفت در نتایج موتور جستجوی گوگل را داشته باشد. این قرارداد سئو می تواند نیاز شما را به طور کامل از این نظر برطرف کند.
بسیاری از مشتریان ما تاکنون ازاین قراداد استفاده کرده اند و شاهد نتیجه دلخواه بوده اند.

قرارداد سئو با ضمانت اجرا و نتیجه

حضور شمارا در صفحه اول گوگل تضمین میکنیم

این قرداد شامل دومرحله است . مرحله اول: که همانند قرارداد بالا است و مرحله دوم: شامل بازه زمانی یک ساله جهت بهبود مستمرو رساندن سایت شما به صفحه اول گوگل.

گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم حصول نتیجه

در این قرار داد علاوه بررعایت موارد فوق وتحلیل و آنالیز سایت شما و ارائه گزارش اولیه و ارئه تمام راهکار های بهبود سئو که در مدت زمان  یک ماه بعد از قرارداد صورت می گیرد .کلیه اقدامات لازم برای سئو سایت شما مانند قرارداد ضمانت اجرا انجام می شود . علاوه بر اینکه در این قرارداد علاوه بر ضمانت اجرای کار؛ مجموعه سئوشیال تضمین میکند که در مدت زمان یک سال بعد از اجرای فرایند سئو اولیه یابه عبارتی بعد از سیزده ماه بعد از عقد قرارداد ،سایت شما درنتیجه مورد نظر باشد.


کلیه اقدامات سئو در سئوشیال از نوع کلاه سفید است


دقت کنید که فرایند سئو فرایندی زمان بر است و برای کسب نتایج پایدار در موتور جستجوی گوگل باید زمان زیادی صرف کرد. این کار نیازمند صرف هزینه و زمان و دانش و تجربه کافی است. و با میزان رقابت درکلمه یا کلمات کلیدی موضوع سایت شما ارتباط مستقیم دارد . هرچه کلمه کلیدی پررقابت تر فرآیند زمان برو سخت تر است .
رسیدن به این نتیجه معمولا در کمتر ازمدت یکسال حاصل می شودمثلا 3 یا 4 یا 6 ماه . اما ما تضمین میکنیم که اگر درمدت یک سال سایت شما به صفحه اول گوگل نرسید. 80 درصد مبلغ قرارداد شما را به شما عودت خواهیم داد. 20درصد باقی مانده نیز شامل هزینه هایی است که صرف سایت شما شده است.

آخرین ویرایش در Sunday, 13 January 2019 15:42

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.