محبوب ترین مطالب

بیشترین امتیازها

  • مراحل طراحی حرفه ای وب سایت

  • SMO چیست ؟

  • Breadcrumb چیست ؟

  • کوتاه سازی و بهینه سازی آدرس URL صفحات

  • تاثیر هاست و سرور بر سئوی سایت

  • Anchor text چیست ؟

  • تاثیر طول عمر دامنه در سئو سایت

Tuesday, 08 January 2019 13:57

طراحی سایت داندانپزشکان

(1 رای)

طراحی سایت برای دندانپزشکان , یکی از نیازهای دندانپزشکان است که می تواند درافزایش درآمد و افزایش جذب مشتری کمک به سزایی کند. کلینیک ها و دندانپزشکان برجسته ای دارای سایت هستند و دندانپزشکان بسیاری نیز به دنبال طراحی سایت هستند.
هدف از طراحی سایت دندانپزشکان ارائه یک کاتالوگ آنلاین از سابقه و رزومه دندانپزشک و نمونه کارهایی است که داشته است. امروزه در ایران به دلیل هزینه های بالای دندانپزشکی مردم دنبال پیدا کردن بهترین دندانپزشک با بهترین کیفیت خدمات هستند .
همچنین ارائه اطلاعات لازم در مورد روشها و نحوه ارائه خدمات، روش های درمان،  همین طور پاسخ به پرسش های متداولی که مراجعین دارند؛ همه می توانند در یک سایت جمع شوند . با این کار زمان کمتری صرف پاسخ به مشتریان خواهد شد ؛ و آن ها می توانند نیاز خود را به شکل کامل از طریق وب سایت برطرف کنند.
بسیاری از پزشکان و دندانپزشکان از شبکه های اجتماعی برای معرفی خدمات خود استفاده می کنند در حالی که شبکه های اجتماعی یک ابزار یا رسانه تبلیغاتی هستند و باید نقش مکمل را در کنار یک وب سایت رسمی داشته باشند . طبیعتا از یک دندانپزشک خبره  ومعتبر انتظار می رود که دارای یک وب سایت رسمی باشد. وب سایتی که امکان رزور آنلاین وقت مشاوره پزشکی را داشته باشد . و اطلاعات کاملی از پزشک ارائه بدهد.
از نیازهای یک پزشک مدیریت ساده وب سایت است . زیرا هدف از داشتن یک سایت ایجاد دردسر نیست بلکه هوشمند سازی فرآیندها و اتوماسیون کارها است . پس سیستم مدیریت محتوی وب سایت باید ساده و راحت و امکان کار با آن به دور از هرگونه پیچیدگی باشد.
سئوی سایت در یک سایت دندانپزشکی کمک می کند که شما در صفحه اول گوگل و رتبه های برتر گوگل باشید و در صدر نتایج جستجو دیده شوید این به برند سازی شما کمک میکند زیرا در دنیای بازاریابی ، برندسازی دیگر منحصر به شرکت ها نیست بلکه مفهوم برندسازی شخصی برای پزشکان وکلا و نخبگان مطرح است.
چه یک پزشک برجسته و نام آشنا باشید با سابقه کار فراوان نیاز به یک پل ارتباطی قوی و رسمی برای ارتباط با مخاطبین خود دارید. چه یک پزشک جوان برای شناخته شدن و برندسازی نیازمند یک وب سایت رسمی دندانپزشکی .
کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی نیز می توانند با داشتن سایت حرفه ای که امکان معرفی پزشکان و خدمات را میدهند ودارای امکان رزو اینترنتی نوبت است . به معرفی و رونق کلینیک خود کمک کنند.

یک وب سایت دندانپزشکی باید دارای امکانات زیر باشد:

کلیه امکانات پایه و پیشرفته یک سایت
کلیه خدمات اصلی و هزینه های مطب .
روش های ارتباطی با مطب
امکان رزرو آنلاین نوبت
اطلاعات پزشکی لازم و موردنیاز بیماران
امکان ارسال ومدیریت پیامک
رزومه و نمونه کار آنلاین
و...

آخرین ویرایش در Tuesday, 08 January 2019 14:04

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.