محبوب ترین مطالب

بیشترین امتیازها

  • مراحل طراحی حرفه ای وب سایت

  • SMO چیست ؟

  • Breadcrumb چیست ؟

  • کوتاه سازی و بهینه سازی آدرس URL صفحات

  • تاثیر هاست و سرور بر سئوی سایت

  • Anchor text چیست ؟

  • تاثیر طول عمر دامنه در سئو سایت

Monday, 31 December 2018 12:45

لینک سازی در ویکی پدیا

(8 رای‌ها)

آیا تا به حال به لینک سازی در ویکی پدیا فکر کرده اید؟ حتما تا به حال نام ویکی پدیا را شنیده اید دانشنامه ای آزاد که امکان مشارکت تمام کاربران و علاقمندان را در ویرایش محتوی و مطالب آن  می دهد ؛ با عضویت در ویکی پدیا می توانید در تولید محتوی و کمک به غنی تر شدن مطالب این دانشنامه اینترنتی کمک کنید .
ویکی پدیا برای مشارکت کنندگانی که قصد تولید محتوی برای آن دارند شرایطی دارد که اولین اصل آن رعایت تولید محتوی مناسب و غیر اسپم به دور از هدف تبلیغات و روش های تقلب آمیز است.اگر به این اصل پایبند نباشید ؛ مطلب شما توسط ویرایشگرهای ویکی پدیا حذف خواهد شد. والبته اگر مطلب مناسبی تولید کرده باشید یا به یک مطلب با ارزش و کاربردی یا مرجع اشاره کرده یا اصطلاحا لینک داده باشید مطلب شما توسط ویکی پدیا تایید خواهد شد.

اهمیت بک لینک ویکی پدیا


بک لینکی که از سایت ویکی پدیا می گیرید یک بک لینک نوفالو است اما همین بک لینک نوفالو دارای ارزش بسیار بالایی است شاید ارزشی به مراتب بالاتر از بک لینک های فالو که از سایت های با رنک بالا می گیرید دلیل این اهمیت این است که ویکی پدیا سایت بسیار با ارزشی از نظر گوگل است .و دارای رتبه و دامین آتوریتی بالایی است .محتوی آن با ارزش و معتبر و حالت مرجع دارد و لینک سازی داخلی و خارجی و تمام عوامل سئوی درون یا برون صفحه را دارد . بازدید از سایت ویکیپدیا بسیار بالا است و روزانه بازدید های بسیار با زمان زیادی از این سایت صورت میگیرد.

نحوه بک لینک گرفتن از ویکی پدیا


برای گرفتن بک لینک از سایت ویکی پدیا باید در این سایت عضو شوید و همین طور باید در سایت خودتان یک مقاله با کیفیت داشته باشید در ویکی پدیا جستجو کنید و مقالات مرتبط با موضوع سایت خودتان یا کلمات کلیدی مرتبط با زمینه فعالیت سایتتان راپیدا کنید به ویرایش درست مقالات به دور از تبلیغات یا مطالب اسپم گونه بپردازید و در زمینه تکمیل یا بهبود مقالات خرد ویکی پدیا ، مقالات نیازمند تایید پذیری ، بپردازید .
در انتها می توانید به عنوان مرجع لینک سایت خودتان را در قسمت منابع قرار دهید. اگر همه این کارها را به درستی انجام دهید و لینک شما تایید و درویکی پدیا ثبت شود. به مرور زمان بک لینک شما توسط گوگل برسی خواهد شد هرچند این بک لینک نوفالو هست اما بسیار معتبر می باشد.

آخرین ویرایش در Monday, 31 December 2018 13:08

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.