محبوب ترین مطالب

 • کسب درآمد از اینترنت

 • خرید سوشیال سیگنال

 • خرید ترافیک

 • افزایش ترافیک و بهبود رنک الکسا

 • دریافت ترافیک از طریق تبلیغات محیطی

 • سوشیال سیگنال

 • 10 نکته مهم سئو سایت

بیشترین امتیازها

 • مراحل طراحی حرفه ای وب سایت

 • SMO چیست ؟

 • سئو off-page چیست ؟

 • Breadcrumb چیست ؟

 • کوتاه سازی و بهینه سازی آدرس URL صفحات

 • تاثیر هاست و سرور بر سئوی سایت

 • Anchor text چیست ؟

Monday, 03 December 2018 18:08

خرید بک لینک یا لینک سازی

(9 رای‌ها)

لینک سازی با خرید بک لینک رابطه دارد اما یکی نیست. برخی معتقدند لینک سازی فقط با خرید بک لینک میسر است اما در این مقاله به شما خواهیم آموخت که میتوان بدون خرید بک لینک به لینک سازی خوبی رسید. البته قصد نداریم تاثیر خوب خرید بک لینک مناسب را زیر سئوال ببریم. متخصصین سئو معتقدند بهترین روش برای لینک سازی، ترکیب لینک سازی رایگان و خرید بک لینک است.

هزینه لینک سازی

قاعدتا همه دوست داریم که با کمترین هزینه سئو سایت خود را انجام دهیم. به خاطر داشته باشید که یا باید صبور باشید و در سایت های مختلف لینک سازی کنید و یا باید برای لینک سازی هزینه بپردازید.

لینک سازی طبیعی غیر ممکن است

لینک سازی طبیعی در واقع غیر ممکن است. لینک سازی طبیعی اینگونه است که سایت شما باید آنقدر مشهور شود که دیگران خودشان به اختیار خودشان بدون دریافت هزینه ای به شما لینک دهند. مثل لینک هایی که به سایت هایی نظیر ویکی پدیا یا اپل داده میشود. یعنی باید انقدر بزرگ شوید که دیگران به شما لینک بدهند که بسیاری از کسب و کارها اصلا انقدر بزرگ نخواهند شد.

نتیجه : پس باید لینک سازی مصنوعی کرد یا بک لینک خرید.

لینک سازی مصنوعی چگونه است؟

باید در سایت های مختلف بچرخید و هرجا امکان داشت یک لینک به سایتتان بدهید. مثلا در یک بلاگ وارد شوید، در بخش کامنت ها یا نظرات، نظرتان را به همراه لینک سایتتان درج کنید. کار طاقت فرسایی است. در انجمن ها نیز برخی افراد بحث های الکی میکنند تا بتوانند لینکی در لابلای بحث قرار دهند. به همین دلیل بسیاری از سایت ها و انجمن ها برای مقابله با این اسپمینگ، لینک های داخل نظرات یا انجمن ها را به صورت لینک Nofollow قرارد میدهند. یعنی شما آزادید که لینک بدهید، اما این لینک بی ارزش است.

بیشتر بک لینک های شما حذف خواهند شد

اگر بتوانید سایت هایی پیدا کنید که لینک فالو بدهد، و بعد از اینکه لینک سایتتان را درون آن سایت قرار دادید، باید شانس بیاورید که صاحب آن سایت، لینک شمارا حذف نکند. اغلب مدیران انجمن ها میفهمند که پیام شما صادقانه نیست و فقط برای لینک سازی در بحث انجمن شرکت کردید.

لینک سازی با ربات

خوب تا اینجا فهمیدیم که لینک سازی مصنوعی هم کار بسیار سختی است. اینجاست که ربات های لینک ساز وارد عمل میشوند. ربات هایی مانند GSA می آیند و با سرعت بسیار بالا برای شما لینک میسازند. اما به دلیلی که بالاتر توضیح دادیم اکثر این لینک ها به مرور زمان حذف خواهند شد. تنها امتیاز یک ربات نسبت به انسان این است که کار با هزینه بسیار پایین تر و سریعتر انجام میشود و حتی با وجود حذف بسیاری از این لینک ها، لینک سازی مقرون به صرفه است. اما راهکار بعدی خرید بک لینک است.

خرید بک لینک

بعضی سایت های با ارزش برای لینک سازی هستند که نمیتوانید روی آنها لینک سازی مصنوعی کنید، یعنی اجازه نمیدهند. اما باعلم به اینکه شما نیاز به لینک سازی دارید، به شما بک لینک میفروشند. به طور کلی دو گروه بک لینک فروخته میشود. رپورتاژ آگهی و تبلیغات متنی در سایت هایشان.

خرید بک لینک از سایتهای بی ربط، غلط است.

اگر سایت مبدا که میخواهید از آن بک لینک بگیرید محتوایی مشابه با سایت مقصد دارد، هم رپورتاژ مفید خواهد بود و هم تبلیغات متنی. اما اگر محتوای سایت لینک دهنده با محتوای سایت لینک گیرنده سنخیتی ندارد، فقط از رپورتاژ استفاده کنید.

نتیجه اینکه رپورتاژ آگهی همیشه بهترین انتخاب برای لینک سازی است.

 

 

آخرین ویرایش در Wednesday, 19 December 2018 14:30

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.