محبوب ترین مطالب

بیشترین امتیازها

  • مراحل طراحی حرفه ای وب سایت

  • SMO چیست ؟

  • Breadcrumb چیست ؟

  • کوتاه سازی و بهینه سازی آدرس URL صفحات

  • تاثیر هاست و سرور بر سئوی سایت

  • Anchor text چیست ؟

  • تاثیر طول عمر دامنه در سئو سایت

Monday, 25 June 2018 18:25

تبادل لینک

(1 رای)

بک لینک سازی رایگان از طریق تبادل لینک

برای ساخت بک لینک رایگان بهترین راه تبادل لینک است. شما به دوستتان لینک میدهید و دوستتان به شما. اما سه مشکل اساسی در اینجا وجود دارد، محدودیت تعداد لینک و امکان تقلب

بک لینک سازی رایگان از طریق تبادل لینک

برای ساخت بک لینک رایگان بهترین راه تبادل لینک است. شما به دوستتان لینک میدهید و دوستتان به شما. اما سه مشکل اساسی در اینجا وجود دارد، محدودیت تعداد لینک و امکان تقلب

سختی های لینک سازی تبادلی

محدودیت تعداد لینک

شما نمیتوانید تعداد زیادی سایت پیدا کنید که با آنها توافق کنید تا تبادل لینک داشته باشید. همچنین اعتماد سازی بین شما و آن سایت ها برای تبادل لینک بسیار سخت است.به عبارتی همه راضی نمی شوند که با سایت شما تبادل لینک داشته باشند.

عدم امکان مدیریت بک لینک ها

پس از تبادل لینک با سایت های دیگر، شما نمیتوانید هر روز و هر ساعت سایت های آنها را کنترل کنید که آیا هنوز لینک شما در سایتشان وجود دارد یا خیر.

نیاز به تخصص در لینک سازی

برای اینکه بفهمید بک لینک های شما در سایت دوستانتان از نوع Dofollow است و به صورت واقعی اعمال شده نه به صورت مجازی از طریق اسکریپت های سمت کاربری (client side scripts)، نیاز به اطلاعات تخصصی در این زمینه دارید.

اسپم بودن لینک ها
فهمیدن اینکه سایتی که به آن لینک داده اید سایت اسپمر است یا خیر برای شما دشوار است. اگر به سایت اسپمر لینک بدهید سایت شما آسیب میبیند.

ویژگی بک لینک تبادلی سئوشیال

مدیریت سیستماتیک و سامانه ضد تقلب

خزنده های سئوشیال هر روز چندین بار سایت های تبادل کنندگان لینک را بررسی میکنند و ربات های سئوشیال امکان هرگونه تقلبی را منتفی کرده اند.

تضمین خزش ربات گوگل در لینک ها

اسکریپت بک لینک تبادلی سئوشیال طوری طراحی و کد شده است که تمام رباتهای موتورهای جستجو توانایی خزش از طریق این لینک هارا خواهد داشت.

آنالیز بک لینک و سایت کاربران

سایت های تبادل کننده بک لینک، قبل از تبادل بک لینک بررسی میشوند و در صورت اسپمر بودن از حضورشان در تبادل بک لینک جلوگیری خواهیم کرد

عدم محدودیت تعداد بک لینک

نیازی نیست برای تبادل بک لینک دنبال سایت های دیگر بگردید، ما سایت هایی که قصد تبادل بک لینک دارند را به شکلی امن کنار هم جمع خواهیم کرد.

مزیت استفاده از سیستم تبادل لینک SEOCIAL

با توجه به رشد روزانه تعداد سایت های عضو این کمپین و تکثیر بک لینک های شما به صورت نامنظم در سایت های مختلف آن هم به صورت دائمی، این روش به صورت کاملا امن مطابق با الگوریتم های پاندا و پنگوئن گوکل میباشد که خود بزرگترین مزیت آن است.

آخرین ویرایش در Tuesday, 03 July 2018 10:48

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.